Kod rabatowy dla uczestników Coffee Race

Kod rabatowy dla uczestników Coffee Race

Mała Czarna po raz drugi partnerem Coffee Race Poland 

Mała Czarna jest partnerem wydarzenia rowerowego Coffee Race Poland. To drugi rok z rzędu kiedy można przejechać się po wrocławskich kawiarniach zwiedzając miasto i poznając ofertę ciekawych miejsc serwujących najlepsze kawowe napary. Jest to impreza (bezpłatna) dla każdego kto ma rower albo go sobie pożyczy (mogą być też monocykle czy tandemy:). Więcej na temat samego wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej www.coffeerace.pl.

Specjalna promocja dla uczestników Coffee Race Wrocław

Osoby biorące udział w wyścigu w dniu 2.09.2023 otrzymały od nas na mecie specjalne paczuszki kawy z kodem QR. Dzięki temu mogą skorzystać z kodu rabatowego na 10% na zakupy dokonywane przez sklep internetowy. Kod rabatowy będzie ważny do końca września i będzie można z niego skorzystać wielokrotnie.

Przepisz lub skopiuj i wklej ten kod rabatowy: MCCD2023 w trakcie dokonywania zakupów.

Nowa Tanzania Ngila specjalnie dla uczestników Coffee Race Wrocław

W specjalnych paczkach kawy jakie rozdaliśmy na mecie Coffee Race Wrocław 2023 znajduje się premierowa kawa, która zagości w naszej ofercie. Jest to Tanzania Ngila, odmian Bourbon&Kent, uprawiana na wysokości 1500 – 1800 m.n.p.m., wypalana specjalnie tuż przed Coffee Race (29.08.2023).  Po zaparzeniu tej kawy w dripie (kalicie lub innym dripperze) otrzymamy napar z przyjemną kwasowością czerwonych owoców, pestkowych owoców i kompleksową słodyczą (m.in. miodu).

Emilian podczas Coffee Race 2022

Coffee Race Wrocław 2022