Kawa

Jakie mamy rodzaje kaw?

 

Naszą oferta dla kawiarni i gastronomii podzieliliśmy na kilka grup produktów:

  • kawy podstawowe do espresso i kaw mlecznych
  • single specialty pod espresso
  • single specialty do metod przelewowych
  • produkty dedykowane/pod własną marką kawiarni

Kawy podstawowe to ziarna które są w naszej ofercie stale dostępne, przez cały rok. Charakteryzują się obniżoną kwasowością. Z założenia są uniwersalne. Są trochę ciemniej palone.

Single specialty pod espresso wypalamy w niewielkich ilościach. Często zmienia się ich oferta. Są jasno palone i charakteryzują się indywidualnymi smakami i aromatami. Przez wzgląd na swoją jakość są droższe niż inne kawy.

Single specialty pod metody przelewowe są wypalane najjaśniej. Sprawdzą się przy zaparzaniu metodami alternatywnymi, takimi jak Chemex, Drip v60 czy Aeropress.

Produkty dedykowane to kawa wybrana wspólnie z klientem,  tylko na jego potrzeby i użycie. Jest możliwość brandowania etykietami klienta. Wypalana zgodnie z profilem jaki zostanie ustalony z odbiorcą. Cena jest ustalana indywidualnie.

Lista produktów, logistyka i cenniki

Aktualna lista produktów

Regularnie wysyłamy do klientów listę kaw, jakie będziemy mieć lub mamy w zapasie na najbliższe 7 dni. Tę samo listę umieszczamy również tutaj:

lista_produktów_czarny_deszcz

Co jakiś czas oferujemy  ograniczoną ilość kaw z innych, polskich lub zagranicznych palarni. Lista kaw gościnnych jest dotępna tutaj:

lista_palarnie_gościnne

Cenniki

W zależności o wielkości zamówienia proponujemy 3 rodzaje cenników:

  • detaliczny
  • hurtowy
  • dystrybucyjny

Szczegóły dotyczące cenników i opcji bezpłatnej dostawy znajdują się tutaj:

cenniki

Zamówienia

Regularnie wysyłamy klientom naszą listę produktów. Kontaktujemy się i przypominamy o zamówieniach. Staramy się w piątki i poniedziałki mieć zaplanowane wysyłkę i logistykę dostaw we Wrocławiu.

Zamówienia należy wysyłać na maila: zamowienia@czarnydeszcz.pl, podając nazwe kawy lub jej rodzaj i ilość.

Wysyłki kurierem DPD realizujemy od środy do piątku. Dostawy na terenie Wrocławia robimy w czwartki i piątki. Istatnieje opcja odbioru osobistego.

Szczegóły można znaleźć tutaj:

zamowienia

Sprzedaż detaliczna i internetowa

W naszym sklepie internetowym znajduje się tylko część kaw jakie mamy w ofercie. Dotyczy to szczególnie kaw w opakowaniach 1kg. W sprawie zamówień większych ilości lub jeśli chcą Państwo poznać naszą całą ofertę prosimy o kontakt z handlowcami.

Paczki wysyłamy od środy do piątku kurierem DPD. Na terenie Wrocławia wspierają nas Wrocławscy Kurierzy Rowerowi. Przy zakupach powyżej 350 zł transport jest bezpłatny.

Na terenie Wrocławia sprzedaż naszych kaw prowadzą również punkty dystrybucyjne:

Gdzie znajdziesz naszą kawę?