Kawa

Rodzaje kaw

Naszą oferta dla kawiarni i gastronomii podzieliliśmy na kilka grup produktów:

  • kawy podstawowe
  • limitowane single specialty pod espresso
  • limitowane single specialty do metod przelewowych

Kawy podstawowe to ziarna które są w naszej ofercie stale dostępne, przez cały rok.  Z założenia są uniwersalne. Są trochę ciemniej palone. Nadają się jako baza do napojów mlecznych, do automatów biurowych i domowego użytku.

Kawy limitowane wypalamy w niewielkich ilościach. Często zmienia się ich oferta. Są jasno palone i charakteryzują się indywidualnymi smakami i aromatami. Przez wzgląd na swoją jakość są droższe niż inne kawy. Rozróżniamy 2 sposoby wypalenia: do espresso i pod metody alternatywne.

Świeżość naszych kaw – otrzymując listę ofertową z naszymi produktami można zakładać, że kawy pod filtry nie są starsze niż 3 tygodnie od wypalenia a kawy pod espresso nie mają więcej jak trzy miesiące. Kawy które przekroczyły wspomniane terminy są przeceniane. W celu uzyskania informacji o konkretnej dacie wypalenia kawy z oferty prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Lista produktów i zamówienia

Lista produktów

Pełną listę produktów jakie mamy w sprzedaży wraz z podziałem na cenniki można pobrać w pliku pdf kilkając link poniżej.  Jeśli w zamówieniu znajdą się produkty z serii limitowanej, których już nie posiadamy na stanie poinformujemy o tym mailowo proponując inne kawy.

lista_produktów

Zamówienia

Zamówienia prosimy przesyłać na adres mailowy zamowienia@czarnydeszcz.pl. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie przyjęcia zamówienia i szczegóły dotyczące wysyłki oraz dostawy.

W celu uzyskania danych o produktach i dostępności prosimy się kontaktować mailowo: kontakt@czarnydeszcz.pl lub telefonicznie – 789057046.

Cenniki i logistyka

Podział cenników

Klientom proponujemy stałe i przejrzyste cenniki wynikające z wielkości zamówienia.  Dzielimy je na detaliczne, hurtowe (gdzie zamówienie jest powyżej 5 kg ale mniejsze niż 20 kg) i dystrybucyjne (zamówienie równe bądź większe 20kg).

Transport

Poza Wrocławiem dostawę paczek obsługuje firma kurierska DPD. Czas realizacji dostawy od momentu złożenia zamówienia może wynieść do 4 dni roboczych. Minimum logistyczne dla darmowej wysyłki wynosi 10 kg łącznej wagi zamówionych kaw (do łącznej wagi nie wliczamy kaw gościnnych i akcesoriów).  Koszt wysyłki poniżej minimum logistycznego wynosi 17 zł netto.

 

Na terenie Wrocławia dostawy realizują Wrocławscy Kurierzy Rowerowi. W czwartki i piątki dostarczają kawę wg. taryfy „ostatniej mili”. Koszt wysyłki poniżej minimum logistycznego w te dwa dni wynosi 9 zł netto. Koszt wysyłki na terenie Wrocławia w pozostałe dni zależy od wielkości paczki i oczekiwanego czasu realizacji i jest zgodny z taryfikatorem usług Wrocławskich Kurierów Rowerowych dostępnym na ich stronie www.

Płatność

Pierwsze 3 zamówienia mają odroczony termin płatności o 7 dni.  Po 3 opłaconych dostawach klientowi przysługuje termin 14 dni. W przypadku nieopłaconych faktur dostawy odbywają się za pobraniem lub osobiście. Koszt usługi pobrania w firmach DPD i WKR wynosi 10 zł netto dodatkowo.

Warunki indywidualne

Klientom chcącym nawiązać współpracę handlową w dłuższej perspektywie czasu możemy przydzielić indywidualne warunki współpracy. W celu uzyskania informacji i negocjacji prosimy o kontakt: a.przybylek@czarnydeszcz.pl lub telefoniczne: 789057046.

Gdzie znajdziesz naszą kawę?