Kawa

Jakie mamy rodzaje kaw?

Naszą oferta dla kawiarni i gastronomii podzieliliśmy na kilka grup produktów:

  • kawy podstawowe do kaw mlecznych
  • single specialty pod espresso
  • single specialty do metod przelewowych

Kawy podstawowe to ziarna które są w naszej ofercie stale dostępne, przez cały rok.  Z założenia są uniwersalne. Są trochę ciemniej palone.

Single specialty pod espresso wypalamy w niewielkich ilościach. Często zmienia się ich oferta. Są jasno palone i charakteryzują się indywidualnymi smakami i aromatami. Przez wzgląd na swoją jakość są droższe niż inne kawy.

Single specialty pod metody przelewowe są wypalane najjaśniej. Sprawdzą się przy zaparzaniu metodami alternatywnymi, takimi jak Chemex, Drip v60 czy Aeropress.

Świeżość naszych kaw – otrzymując listę ofertową z naszymi produktami można zakładać, że kawy pod filtry nie są starsze niż 3 tygodnie od wypalenia a kawy pod espresso nie mają więcej jak trzy miesiące. Kawy które przekroczyły wspomniane terminy są przeceniane. W celu uzyskania informacji o konkretnej dacie wypalenia kawy z oferty prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Lista produktów, logistyka i cenniki

Aktualna lista produktów

Regularnie wysyłamy do klientów listę kaw, jakie będziemy mieć lub mamy w zapasie na najbliższe 7 dni. Tę samo listę umieszczamy również tutaj:

lista_produktów_czarny_deszcz

Lista kaw gościnnych, z innych palarni, krajów:

lista_kaw_goscinnych

Cenniki

W zależności o wielkości zamówienia proponujemy 3 rodzaje cenników:

  • detaliczny
  • hurtowy
  • dystrybucyjny

Szczegóły dotyczące cenników i opcji bezpłatnej dostawy znajdują się tutaj:

cenniki

Zamówienia

Regularnie wysyłamy klientom naszą listę produktów. Kontaktujemy się i przypominamy o zamówieniach. Staramy się w piątki i poniedziałki mieć zaplanowane wysyłkę i logistykę dostaw we Wrocławiu.

Zamówienia należy wysyłać na maila: zamowienia@czarnydeszcz.pl, podając nazwe kawy lub jej rodzaj i ilość.

Wysyłki kurierem DPD realizujemy od środy do piątku. Dostawy na terenie Wrocławia robimy w czwartki i piątki. Istatnieje opcja odbioru osobistego.

Szczegóły można znaleźć tutaj:

zamowienia

Sprzedaż detaliczna i internetowa

W naszym sklepie internetowym znajduje się tylko część kaw jakie mamy w ofercie. Dotyczy to szczególnie kaw w opakowaniach 1kg. W sprawie zamówień większych ilości lub jeśli chcą Państwo poznać naszą całą ofertę prosimy o kontakt z handlowcami.

Paczki wysyłamy od środy do piątku kurierem DPD. Na terenie Wrocławia wspierają nas Wrocławscy Kurierzy Rowerowi. Przy zakupach powyżej 350 zł transport jest bezpłatny.

Na terenie Wrocławia sprzedaż naszych kaw prowadzą również punkty dystrybucyjne:

Gdzie znajdziesz naszą kawę?