Kawa

Dla kawiarni i gastronomii

 

Naszą oferta dla kawiarni i gastronomii podzieliliśmy na kilka grup produktów:

  • kawy podstawowe do espresso i kaw mlecznych
  • single specialty pod espresso
  • single specialty do metod przelewowych
  • produkty dedykowane/pod własną marką kawiarni

Kawy podstawowe to ziarna które są w naszej ofercie stale dostępne, przez cały rok. Charakteryzują się obniżoną kwasowością. Mają nie więcej niż 3 miesiące od wypalenia. Są trochę ciemniej palone.

Single specialty pod espresso wypalamy w niewielkich ilościach. Często zmienia się ich oferta. Są jasno palone i charakteryzują się indywidualnymi smakami i aromatami. Przez wzgląd na swoją jakość są droższe niż inne kawy.  Mają nie więcej niż miesiąc od wypalenia.

Single specialty pod metody przelewowe są wypalane najjaśniej, pakowane w paczki 250g i selekcjonowane pod kątem zaparzania np. w V60, Aeropress czy Kalicie. Mają nie więcej niż 3 tygodnie od wypalenia.

Produkty dedykowane to kawa wybrana wspólnie z klientem,  tylko na jego potrzeby i użycie. Jest możliwość brandowania etykietami klienta. Wypalana zgodnie z profilem jaki zostanie ustalony z odbiorcą. Cena jest ustalana indywidualnie. Palenie odbywa się zgodzie z zaplanowanym cyklem lub bieżącymi potrzebami.

Zamówienia, transport i dostawy. 

Zamówienia zbierają przypisani do klientów opiekunowie telefonicznie lub mailowo w piątki i poniedziałki. Wysyłka kurierem DPD realizowana jest od środy do piątku. Na terenie Wrocławia paczki dostarczamy kurierami rowerowymi. Minimum logistyczne dla bezpłatnej dostawy to 8 kg kawy.

 

 

Dla biur

Dostarczamy kawy na potrzeby biur i firm, które dzielimy na dwa rodzaje ziaren:

  • ciemniej wypalone o mniejszej kwasowości
  • jaśniej wypalane o bardzo zróżnicowanym smaku i wyczuwalnej kwasowości

W naszej ofercie kaw znajdują się obecnie ziarna z Kolumbii, Brazylii, Etiopii oraz blend Wrocławski Klasyk. Wszystkie to 100% arabica. Palone nie dalej jak 3 miesiące od daty dostawy.

Na terenie Wrocławia dostawy realizują Wrocławscy Kurierzy Rowerowi. Do innych miast wysyłamy paczki kurierem DPD. Zamówienia można składać wchodząc w zakładkę ‚kontakt’ i następnie pisząc  maila lub dzwoniąc do Tomka Lejbika.

Sprzedaż detaliczna i internetowa

W naszym sklepie internetowym znajduje się tylko część kaw jakie mamy w ofercie. Dotyczy to szczególnie kaw w opakowaniach 1kg. W sprawie zamówień większych ilości lub jeśli chcą Państwo poznać naszą całą ofertę prosimy o kontakt z handlowcami.

Paczki wysyłamy od środy do piątku kurierem DPD. Na terenie Wrocławia wspierają nas Wrocławscy Kurierzy Rowerowi. Przy zakupach powyżej 350 zł transport jest bezpłatny.

Na terenie Wrocławia sprzedaż naszych kaw po cenach takich jak na stronie www prowadzą również punkty dystrybucyjne:

  • Concept Stu Mostów
  • Cocofli
  • Cafe Targowa
  • Mała Czarna

Gdzie znajdziesz naszą kawę?