AKTUALNOŚCI

Czarny Deszcz Wrocław

Wrocławskie Przelewki vol. 2 – podziękowania

Myślimy już o vol.3

Druga odsłona Wrocławskich Przelewek za nami. Decyzja o edycji vol. 3 już zapadła, także się widzimy – postaramy się Was zaskoczyć, rozbudować harmonogram i dopracować organizację. Będzie lepiej:).

Sztuczki i Czarny Deszcz chcieliby podziękować uczestnikom za ich trud i walkę. Sędziom za profesjonalizm i wyrozumiałość. Publice bardzo mocno dziękujemy – było Was naprawdę sporo!

Dziękujemy partnerom: Browarowi Stu Mostów, Coffee Proficiency, Kofi Brandowi, Czajowni i Hostelowi Bemma. Sponsorom: Coffeedesk.pl, 4Partners Polska i Chop-Chop. Arabean i Filiżance Smaków za relacje i wsparcie medialne.

Dla Dominika Kaletty z Etno szczególne podziękowania za zajawkę z jaką prowadził, już po raz drugi, Wrocławskie Przelewki. Na trzecią, czwartą i setną edycję – bierzemy tylko Ciebie!:)

Bez naszych wolontariuszy, którzy pomagali dzielnie wszystko ogarnąć – Przelewki by nie miały sensu, więc również gorąco im dziękujemy. Daliście radę. Jesteście mega spoko.

Rozrusznik – dzięki za bifor a KRES za after:).

Organizatorzy: Marta Niwińska, Justyna Urbańska, Patryk Kłos, Filip Kucharczyk i Adam Przybyłek, czyli Cafe Sztuczki i Czarny Deszcz.