AKTUALNOŚCI

Czarny Deszcz

Odwiedzamy nowe miejsca

Szukacie nowych miejsc? My też!

Jeżeli szukacie inspiracji na wycieczkę do ciekawego miejsca w którym można się napić dobrej kawy, to mamy dwie propozycje. Chociaż są oddalone od siebie o kilkaset kilometrów, to łączy je klimat, interesujący klimat i ciekawi ludzie.

Opady poza Wrocławiem

Michał Sowiński to osoba odpowiedzialna za kawę w szczecińskich Kaflach. Poznaliśmy go jak jeszcze pracował w Zona Libre. Od tego czasu często spotykamy się przy kawie w Szczecinie, a ostatnio również w Rozruszniku.
Espresso z Wrocławskiego Klasyka i dripy z Kenii i Etiopii przypadły mu do gustu. Od tygodnia możecie je więc pić w Kaflach. A czym są te Kafle? To bardzo przyjemna, kameralna miejscówka zlokalizowana na Końskim Kieracie 16 w Szczecinie. Hummus, kanapki, ciasta i kawa – zdecydowanie dobre rzeczy. Ostatnio były również przepyszne lody…
Kafle

A na Włodkowica pada Deszcz

Ulica Włodkowica to ciąg knajpek, pubów i barów. Kto był – ten wie, kto nie był – na pewno tam trafi zwiedzając Wrocław. Mniej więcej po środku traficie na Cocofli – kawiarnio-winiarnię, awangardową księgarnię, miejsce inspiracji i całkiem przytulne miejsce. Dripy w towarzystwie książek to naprawdę dobrze spędzony czas. Traficie tam na nasze single – Kenię i Etiopię. Wieczorem udziela się kawiarniany klimat i można sentymentalnie odpłynąć przy dobrej muzyce.
Cocofli